2777
2789
ممنون عزیزممن سررشته ای ندارمولی اینطور ک مشخصه این پول ب آجیل و کیک و..هیچی نمیرسه

کیک و آجیل گرونه ما حذف کردیم . بجاش پفیلا و شکلاتهای هندوانه به صورت بسته بندی میدیم ٫نون قندی های ی نفره هست بجای کیک میگیریم .

اصلا شما از قیمت خبر نداری🤣🤣🤣۵میلیون اجیل خیلی کم میشهمگر پفیلا این پولتون فقط کیک یا کاپ کیک میش ...

راستش از پک واسه ۲۰۰ نفر بی اطلاع بودم

فکررررر میکردم تهش ۴ کیلو آجیل همشونو کفایت میکنه😂😂

خیلی وقت هم هست آجیل نخریدم،قیمتا دستم نیست

والا ترس برم داشته پاپ کرن و ژله بشه خرید یا نه😐😂

لالا کن دختـــرِ زیباے شبنم... لالا کن روے زانوے شقایق.... بخواب تا رنگ بی مهرے نبینے.... تو بیداریه که تلخِ حقایق ...

بچه‌ها، دیروز داشتم از تعجب شاخ درمیاوردم

جاریمو دیدم، انقدر لاغر و خوشگل شده بود که اصلا نشناختمش؟!

گفتش با اپلیکیشن زیره لاغر شده ، همه چی می‌خوره ولی به اندازه ای که بهش میگه

منم سریع نصب کردم، تازه تخفیف هم داشتن شما هم همین سریع نصب کنید.

کیک و آجیل گرونه ما حذف کردیم . بجاش پفیلا و شکلاتهای هندوانه به صورت بسته بندی میدیم ٫نون قندی های ...

بهترین کارو میکنین

هیچی بهتر از شیرینی محلی نیست

لالا کن دختـــرِ زیباے شبنم... لالا کن روے زانوے شقایق.... بخواب تا رنگ بی مهرے نبینے.... تو بیداریه که تلخِ حقایق ...
راستش از پک واسه ۲۰۰ نفر بی اطلاع بودمفکررررر میکردم تهش ۴ کیلو آجیل همشونو کفایت میکنه😂😂خیلی وقت ...

آجیل مخلوط که همه چیز قاطی باشه ۱ونیم هست حدودا

۲۰۰تا مشت حساب کن چند کیلو میخواد.

کسی برای یلدای مدرسه آجیل نمیده

پفیلا

ژله و کیک یا شرینی یا کاپ کیک

همون پک که میگید میدونی خود قیمت ظرفش چقدر هست؟؟؟

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
آجیل مخلوط که همه چیز قاطی باشه ۱ونیم هست حدودا۲۰۰تا مشت حساب کن چند کیلو میخواد.کسی برای یلدای مدرس ...

آره خیلی زیاد میشه

والا دلم میخواست یه پک شیک براشون تهیه کنیم

حالا همین ک یه چیزی واسه خوردن بهشون برسه بسه برامون😂

لالا کن دختـــرِ زیباے شبنم... لالا کن روے زانوے شقایق.... بخواب تا رنگ بی مهرے نبینے.... تو بیداریه که تلخِ حقایق ...
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

2790
2778
2791
2779
2792
داغ ترین های تاپیک های امروز