نه عزیزم گفتم فقط خوراک معمولی الان برات حساب میکنم
۱۰ کیلو برنج درجه یک میشه ۲میلیون و۳۰۰
یه رون گوسفند ۳ کیلویی تقریبا میشه ۲/۵ تا ۳ میلیون
دوتا مرغ میشه ۵۰۰ یا ۶۰۰
نخود و لوبیا و عدس هم هرکدوم نیم کیلو بگو ۵۰۰
روزی ۱نون میشه ۱۰۰
پنیر وماست ۳۰۰ /۴۰۰
۱ تومن میوه
۲تومن خوراکی مثل پفک وچیپس و ۰۰۰
۴۰۰ تومن روغن
۳۰۰ تومن پیاز و سیب زمینی
تا اینجا ۱۲ تومن هنوز نشده
بقیشم چیزایی که من الان تو ذهنم نیست
تازه من قیمتارو بالا نوشتم