norabel مدیر عضویت: 1401/06/17 تعداد پست: 1494 عنوان رب خونگی کیلو نود تومن بنظرتون قیمتش خوبه بخرم یا گرونه؟ | مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 51 پست ممنون میشم راهنمایی کنین 1401/06/24 | 09:59 0 نفر لایک کرده اند ... گزارش تاپیک نامناسب
استاندار عضویت: 1401/01/27 تعداد پست: 12702 گرونه نهایتا ۶۰ بخری خوبه قیمتش بین ۵۰ تا ۶۰ هست تازه تهران و اونم رب خونگی
taraneh7474 عضویت: 1398/06/30 تعداد پست: 15795 خودت یه جعبه بخر 65تومن درست کن دیگه سال بعد رب گرون ترمیشه چون میخوان کمتر گوجه بکارن
شیرکاکائو۵ عضویت: 1400/04/08 تعداد پست: 8905 خودت درست میکردی به صرفه تر بود اره ولی سخته😑 اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
taraton عضویت: 1401/03/16 تعداد پست: 12548 کلا بنظرم رب خونگی نمیصرفه پول گوجه دردسر اخرشم رنگ غلظت رب کارخونه رو نداره الان همه ریپ میزنن ما عالی ترین رب ارو درست میکنیم 😐😂چند سری دیدم همه عین هم بودن روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
دخترایرونی57 عضویت: 1397/09/20 تعداد پست: 64385 گرونه خیلی باشه ۶۵نه۷۰ ترا از دور می بوسم به چشمی تر خداحافظ مرا باور نکردی می روم دیگر خداحافظ مرا لایق ندیدی تا بپرسی حال و روزم را برو با دیگران ای بی وفا دلبر خداحافظ
کبوتران عضویت: 1396/07/16 تعداد پست: 9966 ماخریدیم کیلویی120گوجه رو بخری خودت رب درست کنی میبینی که بهصرفه نیست مواظب افکار،گفتار و رفتار خود باشیم که میشود عادت،شخصیت و سرنوشت مان
mamanamirali1379 عضویت: 1401/06/10 تعداد پست: 1388 کلا بنظرم رب خونگی نمیصرفه پول گوجه دردسر اخرشم رنگ غلظت رب کارخونه رو نداره الان همه ریپ ... رب کارخونه رو از گوجه های خیلی خراب درس میکنن وخام هم میپزن
taraton عضویت: 1401/03/16 تعداد پست: 12548 رب کارخونه رو از گوجه های خیلی خراب درس میکنن وخام هم میپزن همیناییم که تو خونه رب میزننو مطمعنین تمیزن ی خانمه رو من دیدم درست میکردن میفروختن گذاشته بودن دبه گوجه ها کپک زده بود در اورد از توری در کرد روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
mamanamirali1379 عضویت: 1401/06/10 تعداد پست: 1388 همیناییم که تو خونه رب میزننو مطمعنین تمیزن ی خانمه رو من دیدم درست میکردن میفروختن گذاشته بودن دبه ... ما خودمون درس میکنیم
باراك_اوباما عضویت: 1400/12/18 تعداد پست: 4322 اتفاقا مامانم ديروز پختالبته بابام گوجه رو از باغ ميخره كيلويي ٦ تومن برا ما رب كيلويي ٢٠ تومن درميادولي اينجا كيلويي ٧٠ ميفروشنالان عكسشم ميذارم
یاسینمین عضویت: 1399/11/24 تعداد پست: 25092 رب کارخونه رو از گوجه های خیلی خراب درس میکنن وخام هم میپزن خام میپزن!؟!خب گوجه بعد میپزن دیگه خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
عســــل. عضویت: 1387/01/30 تعداد پست: 41794 من گوجه کیلویی ۸ تومن خریدم یک کیلو رب اش پنجاه تومن افتاد مزد کار طرف رو هم باید جساب کنیواقعا براب اونی ام که میپزه نمیصرفه. اگ با اماده ها مقایسه میکنید اون اماده ها کدو و کلی چیزای دیگه مخلوط داره رب خالص نیست
دخترایرونی57 عضویت: 1397/09/20 تعداد پست: 64385 اتفاقا مامانم ديروز پخت البته بابام گوجه رو از باغ ميخره كيلويي ٦ تومن برا ما رب كيلويي ... شهر ما گوجه کیلویی ۶تومنه من خریدم رب ۶۰تومن ترا از دور می بوسم به چشمی تر خداحافظ مرا باور نکردی می روم دیگر خداحافظ مرا لایق ندیدی تا بپرسی حال و روزم را برو با دیگران ای بی وفا دلبر خداحافظ