اگه خودت وسایلش رو داری درست کنی خیلی ب صرفه تره ،ولی اگه بخوای بری مثلا تازه یه بسته بچینگ پودر و وانیل و .. بگیری و رنگ خوراکی یا ازین طور چیزا یا حتی ریسک و پایه گردون و اینا،خب کلی پیاده میشی بیرون بخری به صرفه تره ،من چون کیک درست میکنم اکثر اوقات همه چیزو تو خونه دارم